Міське управління освіти знову сіло … в масло…

"Досудовим розслідуванням встановлено, що між підприємством та управлінням освіти Кропивницької міської ради укладено договір на постачання вершкового масла для потреб навчальних закладів міста. Прокурори встановили, що виконуючи умови договору, підприємець здійснив поставку вказаного продукту харчування неналежної якості", – йдеться в повідомленні прокуратури.

Технічні характеристики масла не відповідали вимогам ДСТУ у сфері обігу харчових продуктів. Іншими словами, замість масла діти мали їсти суміш бульдога з носорогом, який ще називають спредом. Його було виготовлено ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза».

Унаслідок поставки спреду замість вершкового масла підозрюваний заволодів більш ніж 200 тис грн бюджетних коштів.

Важко уявити, що це була проста собі помилка. От надурив виробник. А перевірити ніхто ніколи не пробував? Юристка Євгенія Захарченко відразу виявила, що за простим запитом в інтернеті можна знайти багато цікавого про цю унікальну маслосирбазу. Виявляється, на подібному її ловили ще у 2016-му році. Тоді вона потрапила у ТОП-15 виробників неякісного масла. І у 2019-му, і у 2021-му держпродспоживслужба міста Києва виявляла неякісний продукт цієї маслосирбази, який вона поставляла в освітні заклади Києва.

То, може, це якраз та база, яку добре знають замовники й посередники і замовлять там їхню калампоцю, аби добре заробляти на цьому? І базу цю роками ніхто не закриває. У нас зловили за руку посередника. А замовник? Ні сном, ні духом?..


Надрукувати   E-mail