Найвищий прапор: пропозиції громадськості не почуті

На вчорашньому засіданні архітектурно-містобудівної ради Кропивницького розглядалося доручення офісу Президента щодо визначення місця розташування Державного Прапора України на території міста Кропивницького.

Як повідомляє сайт Кропивницької міської ради, члени ради вивчили всі пропозиції щодо встановлення найвищого флагштока з Державним Прапором України. Такими місцями представники громадськості називали територію біля Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області, набережну міста на прилеглому майданчику до головного управління ДФС у Кіровоградській області або на місці, де раніше планувався пам'ятник пам'ятник жертвам Голодомору, Ковалівський парк, Меморіальний комплекс «Фортечні вали» або ж земельна ділянка біля супермаркету “Копілка”.

Члени ради зійшлися на думці, що найвищий Державний Прапор України має бути розміщений у центрі міста та мати зручний під'їзд для технічного обслуговування споруди, відповідати правилам з техніки безпеки, а територія навколо нього має бути достатньо широкою аби під час державних свят зручно розміщалися люди. Такі умови цілком можна було забезпечити і на Фортечних валах, що пропонувалось громадськістю. Де встановлять прапор-велетень до 30-річчя Незалежності?

Але найбільш прийнятним варіантом для розміщення прапора-велетня, на думку членів архітектурно-містобудівної ради, виявився парк Ковалівський. Цю пропозицію підтримала більшість. Тому її нададуть для розгляду до обласної державної адміністрації.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail