Наш Андрій Малик врятував розбиту окупантами цінну гітару

У ЗМІ гуляє розповідь про те, що під час визволення Київщини наші військові знайшли розбиту цінну гітару. Нині вона відреставрована і шукає свого власника. Це сталося завдяки нашому Андрієві Малику. Ось шо розповіла у ФБ його дружина Ірина:

«11 квітня 2022-го року наші сапери поїхали розміновувати Макарівські дачі – це котеджне містечко недалеко від Копилова на Київщині. Там були російські позиції. І після того, як росіяни втекли звідти, наші солдати зайшли зачищати і розміновувати. Боєць Андрій Малик поїхав туди супроводжувати журналістів. Там він побачив розтрощену гітару. І оскільки андрій любить музику і сам грає, то вирішив її сфотографувати і виставив фото і пост у ФБ.

Цю гітару на фото побачив Андрій Попов і зрозумів, що це якась колекційна гітара з якимось унікальним номером. Репостнув цю фотку в якусь гітарну спільноту. В цій гітарній спільноті її побачив майстер Саша Ханін з Ізраїлю і запропонував відреставрувати гітару безкоштовно.

26 квітня сапери знову поїхали у те село і забрали гітару з позицій. З нею був ще й чохол. Може. за ним також її впізнають. Залишки гітари в чохлі відправили майстру.

І от кілька днів тому майстер надіслав відео, що гітара готова.. Інструмент звучить. Але майстер навмисно залишив помітними сліди реставрації. Майстер відправляє її в Україну. І от тепер 112-та бригада шукає власника чи власницю цього музичного інструменту, щоб повернути».


Надрукувати   E-mail