Нашій бубновій двійці з народом не пощастило

…Петро Порошенко, прощаючись зі своїм медіаресурсом, констатував досить сумний факт – теперішній Зеленський схожий на раннього Путіна. Тобто – слова Порошенка: «Прикриваючись боротьбою з олігархами, він взяв під контроль телеканали, придушив свободу слова, знищив політичну конкуренцію і побудував диктатуру».

В принципі, нічого дивного. Як я вже не раз писала, у системі «Карти долі» обидва Володимири – двійки бубнові. Це вказує одразу на кілька важливих аспектів:

  • Потрапити на «царський трон» вони можуть не завдяки своїм видатним якостям лідерів, а як висуванці певної групи людей. Цих королів грає винятково свита, тому у Росії вже 20 років править знаменитий «Кооператив «Озеро», а у нас поки що два роки не менш знаменитий «Квартал».
  • Обидва президенти страшенно люблять, коли обожнюють тільки їх. Політичні конкуренти, яких запідозрять у більшій народній любові, однозначно матимуть проблеми. Різні…
  • Через глибокі внутрішні комплекси вони не терплять у публічній площині тих, хто розумніший, помітніший, креативніший, привабливіший. Усі повинні прикидатися посередністю, підкреслювати свою другорядність або не висовуватися взагалі.
  • Бубнова двійка – карта спритних ділків. Гроші для цих людей – ще одна складова образу повний красунчик. Саме тому і «Кооператив «Озеро», і «Квартал» за президентства своїх ставлеників мають усі можливості серйозно примножити свої статки. Масштаб через відмінність економічних можливостей країн, звісно, різний, але суть однакова.
  • Є у Володимирів і певні відмінності, оскільки не співпадають їхні Карти Планетарного Управління. У Путіна – 8 Трефова, а у Зеленського – 10 Бубен. Це означає, що російського президента, окрім усього вище сказаного, можна назвати ще й ідейним маніяком, здатним знищите все, що не вписується у канони його ущербного світосприйняття. А наш, у свою чергу, народився з паттерною – матеріальне благословення. Тобто для Зеленського уся ця ідеологія, якою переймається активна частина українського суспільства, по-простому кажучи, – до однієї великої (зеленої) лампочки.

    Він міг би справді зробити велику послугу країні, якби займався економікою в інтересах суспільства, а не тих, хто привів його до влади за ради власних інтересів. Але, на жаль, наш теперішній президент народився саме під своїм кодом.
  • І найважливіша відмінність. Путіну страшенно пощастило з народом, генетичні особливості якого потребують саме такого лідера. А в Зеленського з народним обожнюванням якраз є певні проблеми, оскільки любов українських виборців до нього переважно нептуніанська. Тобто спочатку вигадали образ універсального спасителя, наділивши його омріяними якостями, але неминуче поставлять на місце, протерши очі від рожевої пелени. І це природно, адже фантазії добре заходять у книжкових жіночих романах, а тут жорстока реальність… До того ж, зимова…

Словом, в Україні двійці бубновій розгулятися складно, якщо її квартал (і у прямому, і у переносному смислі) тягнутиме ковдру винятково на себе. Тут важливий баланс.

Лариса Саліманович, нумеролог


Надрукувати   E-mail