Нічний тролейбус – для пасажирів чи для самого себе?

Останній тролейбус №9 від залізничного вокзалу відправляється строго о 22:30. І саме в цей час прибуває поїзд з Києва, це, як мінімум, чотири вагони людей. Але ні, тролейбус цих людей не чекає та їде собі порожній. Хто потрапляє в таку ситуацію, подорожуючи без багажа, то знайте, що можна дуже швидко збігти вниз Вокзальною вулицею та зловити цей тролейбус на зупинці "пров. Училищний". На тротуарах рівний асфальт, я вчора пробігся без пригод. Правда, якщо з багажем чи з дитиною, то це навряд чи вдасться.

Але ж економічно доцільніше було б тролейбусу дочекатися людей, чотири вагони все ж таки... Можливо, варто трохи зсунути графік, щоб о 22:40 всі бажаючі могли спокійно сісти-зайти в тролейбус і доїхати куди кому треба.

Точно така сама ситуація з прибуттям електрички Помічна-Олександрія. Час прибуття електрички 17.40, а час відправлення 9-го тролейбуса о 17.38... Але це вдень, моєжна почекати інший транспорт. Але як вибратися від залізничного вокшали майже опівночі, за умови, що там не їздить жодна маршрутка. Хіба що на таксі, яке коштує зараз зовсім недешево...

Вацлав Єгурнов

Так, раніше був черговий тролейбус о 22:45, точніше навіть два, один їхав на Жадова, інший через Ковалівку в центр і на Новомиколаївку, вони якраз забирали пасажирів із київського потяга. І це було усім дуже зручно. Ясна річ, зараз комендантська година і керівництво транспортного управління, очевидно, турбуючись про зручність працівників – водіїв і кондукторів, відкоригували графік, адже їм теж слід вчасно добратись додому. Але ж при цьому зовсім забули про пасажирів! Тим більше тих, хто приїздить потягом і так само, до комендантської години, сподівається потрапити додому.

Очевидно, не становить великої проблеми організувати індивідуальне довезення водіїв і кондукторів нічного тролейбуса до їхніх домівок, але повернути попердній графік.


Надрукувати   E-mail