Обстановка по кайфу! Я тебе поцілую! (ФОТО)

«Мамо, сьогодні я до рана танцюю в клубі танок і буду на сніданок!»; «Поплакала і стоп! Фіалка розцвіла, засяяв день таємними знаками»; «Не стидайся – то твоя земля, не стидайся своєї країни, добре там є, де нас нема... Стань для батька нормальним сином»; «Обстановка по кайфу, я тебя поцелую»; «Навіть ті, хто слів не знає, все одно мій хіт співає» – ці пісні у середу ввечері навіть не лунали, а гуркотіли так, що було чути на пів міста.

Сцена стояла не на площі Героїв Майдану, де зазвичай відбуваються масштабні концерти, а на Театральній площі. Вибір локації зумовлений приводом – 50-м фестивалем театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Виконавці були з наших країв. Серед них – солісти з Бобринця і Долинської, акордеоніст із Кропивницького району, дует з Малої Виски, гурт «Неформат» із райцентру Петрове, оркестр льотної академії з обласного центру.

Глядачі – головним чином транзитники, що курсували з центру міста на Ковалівку та у зворотному напрямку і зупинилися послухати і подивитися. Це було зручно робити навіть з провулку Театрального, оскільки якраз напроти був встановлений велетенський монітор. Серед глядачів траплялися і чотириногі та двоколісні: велосипедистам було явно в кайф снувати сюди-туди по залу і вдоволено реготати, коли народ сахався від їхнього транспорту.

Загалом за виступами спостерігали сотні півтори людей; їхня кількість збільшилася, коли з театру вийшли глядачі після спектаклю. Однак вони довго не затримувалися, бо багато дам були у вечірніх декольтованих сукнях, а вечір був уже не літнім за температурою. Паузу між номерами заповнило дефіле моделей, котрі демонстрували тренди сезону. Якщо вірити їм, то модними цієї осені будуть підкорочені вузькі брюки, толстовки, пальта в клітинку, леопардові принти.

На численні заклики зі сцени запалювати ліхтарики, аплодувати, підіймати руки вгору і танцювати найактивніше реагувала група осіб віком від одного до п’яти років. Вони реально танцювали так, що аж із ніг падали!

Ніна Даниленко


Надрукувати   E-mail