Перемога на конкурсі юних композиторів – наша!

Не один рік у нашому місті діє клас композиції, який веде відомий музичний педагог, музикознавець, громадська діячка Марина Долгих. Її вихованці – учасники багатьої конкурсів, фестивалів, імпрез.

Днями пані Марина повідомила: «Приємна звістка з Міжнародного конкурсу юних композиторів «Junior Impreza» – 2020, що відбувався в рамках міжнародного фестивалю академічної музики «Музичні Імпрези України». Марійка Мазуренко – моя зірочка– юна композиторка з музичної школи №2 ім. Ю.С.Мейтуса міста Кропивницького отримала І місце. Цей конкурс триває в інтернет-режимі і є одним з найдоступніших майданчиків для демонстрації дітей-композиторів для України, за що особливі слова вдячності головній організаторці – композиторці Євгенії Марчук. Журі – надзвичайно почесне. Це представники не лише нашої країни, а й музиканти з Канади, Мексики, Великої Британії. Тим важливіше визнання і підтримка творчості Марійки!

Особливі слова вдячності – нашій викладачці по класу фортепіано Олені Леонідівні Надутенко, яка завжди поряд в піаністично-технічно-віртуозних труднощах, а також мамі Юлії – за допомогу і підтримку наших найвибагливіших проєктів». 


Надрукувати   E-mail