Про майже дев’ять мільйонів забули…

На сайті судової влади зазначено, що наступне судове засідання по кримінальній справі по Костенко відбудеться 10 травня в Ленінському суді об 11:30.

Міська рада має статус потерпілого в кримінальній справі, а представником потерпілого є... вгадайте з трьох разів... так, це безпосередній начальник Костенко Сергій Колодяжний.

Тобто, міська рада є потерпілою особою, при цьому Мосін, за даними журналістів, надає позитивну характеристику на обвинувачену, і представляє потерпілу особу людина, з якою Лариса Давидівна ночей не спала, розселяючи переміщених осіб. Як це у них поєднується, незрозуміло.

І хочу нагадати, що ще минулого року ми доводили, що управління має порушень на 9 (дев’ять) мільйонів гривень. Ні Колодяжний, ні Мосін в упор їх не бачили: я зверталася зі скаргами на діяльність начальниці міського управління освіти Лариси Костенко до заступників міського голови Кропивницького Олександра Мосіна та Сергія Колодяжного, проте вони стверджували, що ніяких порушень немає.

Отож, громадська організація направила офіційний запит до управління східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області щодо надання iнформацiї про результати peвiзiї в управлiннi освiти Кропивницької міської ради. Згідно відповіді Держаудитслужби на наш запит, за результатами перевірки діяльності управління освіти у період з 1 січня 2019 року до 31 березня 2022 року, аудитори знайшли порушень на загальну суму 8 775 640 гривень.

І досі це нікого не цікавить.

Євгенія Захарченко, очільниця ГО “Наша рада”


Надрукувати   E-mail