Рупори для ідіотів

Так колишній управлінець Google Ерік Шмідт висловився про вплив соцмереж на політичний порядок під час віртуальної конференції Wall Street Journal. Він також зазначив, що надмірна кількість соціальних медіа, швидше за все, призведе до посилення регулювання інтернету в найближчі роки.

Про це розповіли Bloomberg. «Ситуація, коли соцмережі стали рупорами для ідіотів та божевільних не те, до чого ми прагнули. Якщо індустрія не вигадає розумного рішення, її регулюватимуть».

За останній рік YouTube зі змінним успіхом намагався зупинити поширення дезінформації на теми коронавірусу і президентських виборів в США. Під удар в останні роки потрапляють Facebook і Twitter, на чиїх майданчиках трапляються нетерпимі расистські пости.

Шмідт пішов з управління Alphabet Inc. у 2019 році, але досі є акціонером компанії. Він відмітив, що антимонопольний позов, який Мін'юст США відкрило проти Google 20 жовтня, є недоречним. На думку колишнього директора, причина популярності Google серед користувачів є в тому, що люди самі обирають браузер, а не в його масштабності у порівнянні з конкурентами.

netfreedom.org.ua


Надрукувати   E-mail