«Серця матерів» – наше спільне серце…

На засіданні робочої групи з розгляду кандидатур на посаду директора комунального закладу «Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам», провели співбесіди з трьома кандидатами, які презентували свій план розвитку закладу. За результатами голосування робоча група підтримала рішення рекомендувати на посаду керівника центру голову ГО «Серця матерів Кропивницького» Інну Колпак. Остаточне рішення прийматимуть депутати обласної ради на черговій сесії.

І хочеться вірити, вони дослухаються не лише до рекомендації робочої групи, а й до голосу громадськості, яка щиро підтримує кандидатуру пані Інни. Адже це саме вона не сьогодні й не вчора, а з перших днів російської агресії збирала допомогу нашим воїнам – копійку до копійку, банку до банки, смаколик до смаколика, дитячий зворушливий лист до такого ж зворушливого малюночка… І це не у теплих кабінетах, а на перших порах під дощами і снігом на площі Богдана Хмельницького, у наметі. Аж поки не постало, і теж значною мірою і її ж зусиллями, приміщення Кроп:хабу. Скільки її руками перероблено консервації, вітамінних сумішей, сплетено сіток, щоб порадувати наших воїнів, додати їм сил, здоров’я, можливостей для захисту.А скільки сердець надихнулися цим шляхетним прикладом на подібні дії! Насправді, «Серця матерів» стали нашим спільним серцем у прагненні підтримати наших воїнів у протистоянні одвічному ворогові.

Ось як говорить про Інну Колпак та ймовірність її призначення на посаду директора комунального закладу «Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам» волонтерка Тетяна Бородіна: «Більш мотивованої, патріотичної і відданої своїй справі людини годі шукати. Уже сім років вона займається тими справами, що їх мала б робити людина на такій посаді. Але це на рівні ентузіастів. А коли у неї в руках буде ще й якийсь ресурс, то, думаю, що її робота буде набагато результативнішою. Вона хоче об'єднати діяльність волонтерів по всій області. А ми ж добре знаємо, що в єдності – сила».

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail