Скеля-посада начальниці управління освіти дала лише маленьку тріщинку

Комісія міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту розглянула петиції про звільнення та нагородження начальниці управління освіти міської ради Лариси Костенко.

На засідання прийшли авторка петиції про звільнення Любов Скрипниченко, співзасновниця ГО об’єднання батьків дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю “Життя без обмежень”, а також представниці громадської організації “Батьківська рада Кропивницького”. Авторка петиції про нагородження на засідання не з’явилась.

Із обговорення стало зрозуміло, що керівництво міської ради всіляко підтримує Ларису Давидівну, а депутати, сприймаючи її позитивний образ, який вона роками плекала, не дуже вникають у тонкощі її роботи та претензій до посадовиці.

Ось як прокоментувала хід і наслідки засідання Любов Скрипниченко: «Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. Скільки б конкретних претензій стосовно роботи начальника управління освіти ми не озвучували, відповіді незмінні, здебільшого загальними фразами, типу: все згідно положень; вся інформація відкрита і прозора; по закупівлях теж все ок, Щоправда, чому антимонопольний комітет кілька разів скасовував їхні умови закупівель, незрозуміло, але ж кримінальних проваджень немає; в сфері освіти купа новацій і досягнень; директори боягузи нетямущі, самі фінансової автономії не хочуть; Костенко з Колодяжним ночами не спали ВПО розміщували, тому нам взагалі має бути соромно чіпати цю тему! Ой, ледь не забула, ще був виступ О.Артюха, який можна передати однією фразою – «давно її знаю, така хороша людина».

Загалом ситуація має такий вигляд: Лариса Давидівна молодець, а як щось і не так, то вона в цьому не винна, бо то все лише через брак фінансування, нічого, що кожна друга гривня з бюджету міста йде на освіту! Тож навіть не знаю, звідки в нас стільки претензій до начальника УО і чому ми набрали, навіть більше ніж треба голосів на підтримку петиції про її звільнення, всього лише за 13 днів?… Звідки до такої «святої» очільниці, така недовіра суспільства?! Щодо хорошої людини, може й так, та ми її роботу оцінюємо, як посадовця. На жаль, чи на щастя, але такої посади як хороша людина немає».

Закінчилося все тим, що комісія взяла перерву, щоб детальніше ознайомитися з матеріалами, представленими сторонами. Тож скеля-посада начальниці управління освіти таки дала маленьку тріщинку?

Річ у тім, що головні претензії до Лариси Костенко, про які непублічно говорять вчителі міста, виходять далеко за рамки висловленого у петиції. І скеля трісне лише тоді, коли вчителі відкрито озвучать їх і і готові будуть відстоювати свою позицію.


Надрукувати   E-mail