Смітник – з парку, котохатку – з-під театру

У нас в центрі міста є єдиний парк – Ковалівський, а в ньому є єдина реально центральна алея (та, по якій щодня у справах проходить кілька тисяч людей з центру до Ковалівки і назад). А на цій алеї є єдині фотографічні об'єкти парку – старий фонтан і дерев'яний будиночок (стелла з героями АТО є тлом для них).

Так от, саме в цьому, людному і гарному місці хтось «мудрий» колись втулив смітник, який щодня своїм виглядом і смородом зустрічає оті саме тисячі містян і лізе у кожну фотку.

Більше того, забирати сміття звідси (а це буває не завжди вчасно) треба вантажними машинами, які накатали колії, що давно стали ямами (а при дощах – калюжами). Тому оті тисячі містян щоразу топчуть нові обхідні стежки. Це не зручно, не красиво і погано для карми керівників міста.

То, може, стане сил комусь змінити центральний об'єкт парку зі смітника на щось інше?

Якщо раптом це непосильно чи акурат вписується в естетичну концепцію парку, то приберіть принаймні котохатку з під театру Корифеїв, що теж псує міський простір. Це визнають і коти, бо я там ще не бачив жодного.

Шановні керівники комунальних служб, думаю, ви згодитесь, що місто стане кращим з цими об'єктами у більш відповідних місцях.

Андрій Домаранський


Надрукувати   E-mail