Справа із порятунком бібліотеки-дому, де жив Дмитро Чижевський, почала рухатися

Минулої п’ятниці відбулася сесія Олександрійської районної ради, під час якої депутати повернулися до розгляду питання про долю центральної районної бібліотеки імені Дмитра Чижевського, яка розташована у будинку, де жив славетний, відомий на весь світ учений-славіст. Було прийнято рішення щодо передачі її на баланс Олександрійської міської ради, як і належало вчинити, відповідно до законів, що регулюють процес децентралізації. Рішення про передачу районної бібліотеки міській раді прийняли одноголосно. Тож тепер єдина надія – на обґрунтоване і справедливе розв’язання цієї проблеми міською радою Олександрії.

На сесії я була присутня разом з директоркою бібліотеки Надією Чуяновою, яка багато років очолює цей заклад культури і разом із колективом доклала чимало зусиль, аби він став сучасним і цікавим.

Зроблено черговий крок у боротьбі за існування бібліотеки. Чи відмінить районна рада ліквідаційний процес – залежатиме від Олександрійської міської ради. Яке рішення прийме вона? Віримо у краще.

Аліна Шевченко


Надрукувати   E-mail