Стало відомо, хто пиляв

Ось і стало відомо, хто спиляв вночі дерево рідкісної декоративної породи біля школи №18 (вул.Пацаєва,13). Будівлю аптеки 25 березня ц.р. напополам із Є.Сибірцевим купив собі у власність Роман Сідоров, екс-регіонал, член партії "Опозиційний блок", ще й балотувався від цієї партії у депутати міської ради.

Так, той самий Роман Сідоров, який хотів будувати чи то магазин чи медичний центр у людей у дворі на Попова, 9/2. Мешканці тоді протестували проти цього. Той самий, який хотів спиляти тутешню грушу, а діти просили не пиляти. Той самий, який за підтримки 40 тітушок намагався посеред зими розрити комунікації і труби теплотраси. Той самий, який демонстративно перед відеокамерами ламав маленькі липки, які жителі будинку висадили у своєму дворі.

А тепер діє такими методами – наймає якихось злодюг, які о третій ночі спилюють дерево, воно валяється кілька днів посеред дороги. Ці ж злодюги ночами вирубують там калину, втікають від людей, які їх помітили.

То що ж, міська владо, ви і далі будете називати Сідорова "чесним підприємцем", який "робить все законно"?

Спішу повідомити всім, хто стежить за цією історією: Сідорову нічого не буде. Його ніхто не оштрафує, ніхто не притягне до відповідальності. У Сідорова зв'язки в міськраді – він там СВІЙ, тому автоматично вважається "чесним підприємцем". Навіть якщо пиляє по ночах дерева.

Сідоров міг би взяти в міській раді дозвіл на спил дерева і сплатити компенсацію в бюджет міста. Але він обрав інший шлях: плювати на жителів міста, на правила, на закон.

Надія Паливода


Надрукувати   E-mail