Суто одеська історія

В Одесі розпочалося виробництво фільму «Режисер» 9 квітня відбулася прес-конференція із представниками команди та партнерами фільму «Режисер», де оголосили про початок виробництва нового кінофільму.

Отоже, в Одесі стартують зйомки одного з наймасштабніших в Україні кінопроєктів. Кінострічка присвячена Олександрові Довженку та розповідатиме про Одесу 1926 року. Це місто, яке оговталось від І Світової та громадянської війн, яке живе і процвітає: НЕП, джаз, бокс, література, надзвичайна кухня, море... Епоха романтиків, письменників і молодого кіно. Кіно – це пристрасть одеситів. Наш фільм розповідає про те, як карикатурист і літератор-початківець Сашко Довженко робить перші кроки у кіно, як він стає професійним режисером. Відомо, що лише за три роки роботи на Одеській кінофабриці (1926-1929рр) Довженко здобув всесвітню відомість та став кінокласиком (його фільми належать до 12 найкращих фільмів усіх часів і народів).

Зйомки фільму “Режисер” є досить символічними, адже цьогоріч виповнюється 130 років з Дня народження Олександра Довженка. У фільмі будуть висвітлені історичні постаті Юрія Яновського, Амбросія Бучми, Павла Нечеси, Іди Пензо, Якова Лівшиця, Юрія Тютюнника, Петра Чардиніна, Мухсин Эртугрул Бея, Миколи Козловського та багатьох інших.

Автори фільму втілюють суто одеську історію. Ми створюємо абсолютно український фільм, що занурює глядача в атмосферу сторічної давнини, яка має паралелі із сьогоденням.

Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Жанр біографічна драма Тривалість 100 хв. Автори сценарію: Костянтин Коновалов, Сергій Тримбач. Режисер-постановник Костянтин Коновалов. Оператор-постановник Володимир Гуєвський. Генеральний продюсер Андрій Осіпов. Продюсери Ганна Дочева, Юрій Калиновський, Вадим Махомед. Науковий консультант проекту Віра Агеєва.


Надрукувати   E-mail