Світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

14 листопада 2022 року зупинилося серце життєрадісної людини, прекрасного викладача вокально-хорових дисциплін Наталі Вікторівни Корсунової-Трибіненко, яка пропрацювала в музичній школі №2 ім. Ю.С.Мейтуса міста Кропивницького 22 роки. За цей час вона обіймала посади викладача, керівника хорових колективів, завідувачки вокально-хоровим відділенням, заступника директора з навчально-виховної роботи, і скрізь виявила яскраві здібності до організаторської роботи. До своєї праці підходила творчо, вміла досягти поставленої мети, працювала кваліфіковано та натхненно.

Маючи педагогічне звання «старший викладач» та педагогічну кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії», Наталя Вікторівна проводила важливу методичну роботу серед викладачів обласного та регіонального методичних об‘єднань.

Талант хормейстера та керівника дитячих хорових колективів – хору старших класів «Согласіє», вокального ансамблю «Камертон», солістів, які впродовж двадцяти років отримували дипломи лауреатів та призи різноманітних міжнародних, всеукраінських, обласних конкурсів та фестивалів проявився у повній мірі і прославляв рідне місто не тільки на теренах України, але і далеко за її межами.

З 2018 року хор «Согласіє» носить звання «Зразковий аматорський колектив». Наталя Вікторівна Корсунова-Трибіненко – кавалер почесної відзнаки Кропивницької міськоі ради «За заслуги» ІІ ступеня.

Наталія Вікторівна проводила велику просвітницьку роботу серед населення з метою популяризації українського мистецтва та патріотичного виховання засобами вокально-хорового мистецтва, беручи участь в концертних заходах обласної філармонії, на урочистостях до визначних подій та дат країни, області, міста, творчих вечорах українських композиторів в рамках фестивалів та конкурсів як керівник, викладач і солістка-вокалістка.

За багаторічну працю та творчі здобутки Наталя Вікторівна була нагороджена численними Почесними грамотами, подяками департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної військової адміністрації, управління культури і туризму Кропивницької міської ради, адміністрації школи.

Виносимо щирі співчуття родині. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Наталя Вікторівна назавжди залишиться в серцях і пам‘яті колег, багаточисельних учнів, студентів та випускників, які продовжують її творчий шлях.

Вічна пам’ять.

Валентина Ревенко


Надрукувати   E-mail