«Своєю акцією ми надихнули багатьох»

Будинок милосеродя, що у Кропивницькому, тиждень тому ініціював акцію допомоги літнім людям в умовах карантину. Ось як коментує її хід керівник Будинку милосердя, один з ініціаторів акції Володимир Лебедєв:

«Знаєте, коли я ініціював акцію допомоги старшим людям, я не уявляв, скільки людей телефонуватимуть нам! Це було важко слухати: плач, відчай, самотність. І це були не лише літні люди, а й багатодітні сім’ї, які потрапили у епіцентр пандемії без масок, рукавичок, ліків. Ми відвідали і роздали більше, ніж планували. Загалом це 53 пакети з продуктами, масками, антисептиками, засобами особистої гігієни (багатьом просто не вистачило). Також приділили увагу сім’ям з дітьми, хворими на ДЦП і синдромом Дауна (вісім сімей) і багатодітним малозабезпеченим (п’ять).

Сказати, що люди були вдячними — це нічого не сказати, це треба було бачити. У них з’явилась НАДІЯ НА КРАЩЕ. Нашою акцією ми надихнули багатьох людей відвідати своїх рідних і близьких, а такоже сусідів чи просто допомогти тим, хто потребує.

Наступну акцію допомоги ми плануємо на Великдень.

Але мы продовжуємо допомогати людям продуктами, що у наших силах.

Дякуємо усім за підтримку і за вашу небайдужість. Окрема дяка магазину одягу One by One — на таких людях і тримається наша Країна. Подяка нашим друзям з пабліка Кроп.Поліс, а також десятьом водіям, які зголосилися відвезти допомогу за адресами».


Надрукувати   E-mail