«Територія успіху» прагне змінювати світ

Саме у ці дні 12 років тому у нашому краї заявила про себе нова громадська організація – «Територія успіху». Вона працює на утвердження принципів демократії, верховенства права, дотримання прав людини в усіх сферах життя. Очолила її нині добре відома правозахисниця Інга Дудник.

«Територія успіху» – фактично символічна назва. Саме ця організація підтримала, дала крила, навчила, підштовхнула багато громадських ініціатив, стала своєрідним підмурівком значної частини громадянського суспільства, яке діє у краї. «Територія успіху» моніторить існуючі регламенти локальної демократії, нормативні акти, діяльність органів місцевого самоврядування та органів влади, бере участь у розробці нормативних актів органів місцевого самоврядування, експерти організації фахово коментують та готують аналітику із зазначених тем. Тобто «Територія успіху» фактично готує і організовує той контроль за владою, про який так багато сказано, але мало хто розуміє його технологію.

«ТУ» працює також як хаб для новостворених організацій громадянського суспільства та громадянських ініціатив. Консультує колег з питань організаційного становлення і розвитку, діяльності громадських організацій, допомагає з реєстрацією і заповненням заявок на отримання грантів. Навчає веденню бухгалтерської документації і звітування, роботі з медіа та комунікації в соцмережах.Організовує і проводить тренінги, семінари, стажування, хакатони і вебінари. А також форуми та конференції для обміну досвідом, обговорення поточних ситуації, а також продовжує працювати як правозахисна організація і надає допомогу жертвам порушень прав людини.

Інга Дудник: «12 років тому на території Кіровоградської області стало на одну громадську організацію більше. Чи не подія? Тоді це здавалось звичайним фактом. Але у нас горіли очі і серця, нам хотілось змінювати світ навколо себе. І зараз розумію, що в нас так саме горять очі, так саме є бажання змінювати світ навколо себе. До цього додались досвід, бачення, історії успіху, сотні прихильників, тисячі людей, яким нам вдалось допомогти. Я вдячна за довіру, за те, що поруч не просто висококласні фахівці, а й люди, з якими ми однієї крові. І їх неймовірно багато!»


Надрукувати   E-mail