У Брукліні буде Український шлях

Міська рада НюЙорка проголосувала за те, щоб перехрестя двох авеню у Брукліні – БрайнтонБіч та Коні Айленд отримало назву Український шлях. Ініціятиву щодо надання перехрестю у Брукліні такої назви внесла Інна Верніков – членкиня міськради, яка народилася у Чернівцях, проте у 12річному віці разом з родиною переїхала до США. І. Верніков – республіканка. Її дільниця охоплює БрайтонБіч – один з найгустонаселеніших вихідцями з колишнього Радянського Союзу районів НюЙорка.

У поданні зазначається, що нове ім’я перехрестя – це вшанування жертв військової жорстокости в Україні. Документ отримав одноголосну підтримку серед депутатів міської ради міста. Зараз він надісланий на затвердження мерові міста Еріку Адамсу. Документ меру особисто передав активіст Олексій Прокопенко.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, коментуючи це рішення міськради НюЙорка, зазначив: «Те, що рада міста одностайно проголосувала, щоб надати назву Український шлях перехрестю в Брукліні, є важливим актом виявлення солідарности з Україною та її народом». Він також звернув увагу на те, що міська рада НюЙорка вже не вперше демонструє свою принципову позицію щодо засудження дій Москви та порушення Росією прав людини.

«Свобода»


Надрукувати   E-mail