У Кропивницькому можуть з’явитися пів тисячі тих, що повільно помирають

У нашому місті продовжує реалізовуватись програма озеленення. Цьому був присвячений цілий брифінг головного спеціаліста відділу благоустрою міського управління житлово-комунального господарства Тетяни Криворучко.

Суть фанфарного повідомлення: нові дерева висаджуватимуть на вулицях Великій Перспективній, Соборній, Великій Пермській та у сквері Яновського.

– Ми хочемо висадити 170 кленів, 139 лип, також висадимо акації та каштани. Саджанці якісні, вони міцні і їм вже по 5 років, – повідомила Тетяна Криворучко.

Але чомусь забула сповістити головне: на баланс якого підприємства їх буде занесено, бо ж від цього прямо залежить, чи організують догляд за саджанцями. Практика свідчить: висаджуємо сотні, виживають одиниці. Минулого року кілька місяців молоді саджанці не могли (чи не хотіли? чи забули?) поставити на відповідний баланс і якби не активісти, які не можуть. на відміну від працівників управління ЖКГ, байдуже дивитися, як помирають деревця, від них уже б і сліду не лишилось. Пані Тетяна, ніби передчуваючи ситуацію, вже на брифінгу звернулась до таких небайдужих людей:

– Я, користуючись нагодою, хочу запросити активістів, які бажають допомогти місту, до співпраці. Можна звертатися до КП “Благоустрій” та КП “Єлисавета”, де повідомлять про локації та час проведення акції.

Найкраще було б, аби серед цих активістів були й працівники управління ЖКГ, які можуть просто місяцями не заносити на рятівний баланс живі дерева.

Саджанці почнуть висаджувати 13 – 15 жовтня.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail