У нашому місті почав працювати оздоровчо-лікувальний реабілітаційний центр

Що ви чули про «Драйв»? Фітнес-клуб, де є басейн і тренажерні зали? Студія йоги, солярій, масажний кабінет? Тоді у вас неповна інформація. Бо віднині «Драйв» перетворився на повноцінний оздоровчо-лікувальний реабілітаційний центр.

…Відкритий доступний рецепшн з миловидною ввічливою медсестричкою. Сучасний затишний хол, де лунає притишена приємна музика та дзюркоче маленький фонтанчик. У десяти відповідно обладнаних кабінетах до ваших послуг сімейний лікар, педіатр, невролог, дитячий нейрохірург, алерголог, психіатр, гінеколог та фахівець з УЗД-діагностики. Жодної черги. Хоча це напевно тільки у перші дні по відкриттю. Адже медичний центр «Драйв-медікал» може приймати не лише кропивничан.

Від ідеї створення такого центру до реалізації цього проєкту Людмила Шубіна та Олександр Тарасов йшли понад десять років. Олександр Миколайович (він має статус адміністративного директора) розповів: «Це медичний заклад поліклінічного типу. Питання здоров’я працівників заводу «Друкмаш-Центр» нас давно турбувало. Так виник перший в місті фітнес-центр «Драйв». Потім ввели в дію програму з реабілітації жінок після мастопатії. Вона працює й понині, хоча через карантинні обмеження ми змушені робити паузу. Нині ось відкрили медичний напрямок, який замикає все у єдине коло. Медичний напрямок передбачає насамперед діагностику та амбулаторне лікування. А завершуватиметься процес для тих, хто потребує довгострокової реабілітації, наприклад, після інсульту чи інфаркту, спільною роботою лікарів, фітнес-тренерів, інших фахівців.

На сьогодні у нас за сумісництвом працюють лікарі місцевих комунальних медичних закладів. Як правило, це фахівці з великим стажем, лікарі вищої категорії. Головний лікар центру – досвідчений лікар-нейрохірург Олександр Пизін, який приїхав до нас із Луганська. Ми впевнені, у нашому центрі надаватимуть лише якісні медичні послуги».

В організацію й обладнання центру Людмила Шубіна й Олександр Тарасов вклали власні кошти.

Любомир Романов


Надрукувати   E-mail