У вас є квиток на Марс? Ні? Тоді не будьте байдужими!

Знищення заради будівництва "Макдональдса" половини центрального скверу у Кропивницькому (тільки не треба про реконструкцію – це просто брехливе слово, на яке ви купилися).

Знищення центрального скверу у Маріуполі (до речі, чистого і реконструйованого – там вони підшукали інше брехливе слово: «Макдональдс» – це повернення миру в Маріуполь").

Знищення зеленої зони в центрі Обухова з десятками сосен (там ще не придумали, яким брехливим словом це прикрити).

І це робить "Макдональдс" – одна з компаній, які несуть найбільшу відповідальність за вирубку і випалення тисяч гектарів тропічних лісів Амазонки.

"Макдональдс" без всякої совісті закуповує на м"ясо худобу, яку випасають прямо на місці випалених лісів (розслідування The Guardian).

Відома міжнародна зоозахисна організація Animal Save Movement була в шоці, коли почула, що "Макдональдс" на додачу до цього ще й вирубує в Україні парки і сквери. Вони створили петицію на нашу підтримку, щоб про антиекологічні дії компанії "Макдональдс" в Україні дізналося якомога більше людей.

"Бачите іронію? На місці знищених лісів вони вирощують м'ясо, щоб потім робити з нього бургери і продавати на місці знищених парків у наших містах".

Підпишіть, будь ласка, петицію, це займе не більше 30 секунд (все що потрібно – ім"я/прізвище, е-мейл і звідки ви).

Поширте цю петицію серед ваших друзів і знайомих.

https://www.drove.com/campaign/61ae1ae80eb5fa43d3fbfcb9

І бойкотуйте "Макдональдс", бо вони використовують ваші гроші, щоб вирубувати нові парки у нових містах.

Якщо екологічні проблеми планети вам чужі й нецікаві, і у вас уже є куплений квиток на Марс – просто проходьте мимо.


Надрукувати   E-mail