Українці – це ньютонівська рідина

11 березня Гуманітарний центр, створений при громадській організації "Територія успіху", прийняв перших клієнтів. Видали у той день 70 наборів продуктів та гігієни і ми були дуже горді собою.

Минуло сім місяців – можна підвести певні підсумки:

– більше 60 тис. людей, які приїхали в місто із зони активних бойових дії отримали продуктові набори

– оброблено більше 200 тис. звернень

– розвантажено, розфасовано і видано більше 360 т продуктів харчування, (кожен кг проходив, як мінімум через три пари рук, тож 360 т можна сміливо множити на 3).

– видано більше 10 тис. гігієнічних наборів

– прийнято, розсортовано більше 100 т одягу для дітей та дорослих

– видано більше 5 тис. пачок підгузків дитячих та дорослих

Ще ми розшукували та видавали:

– дитяче харчування, візочки, ліжечка

– матраци, постіль, подушки, ковдри

– посуд для приготування та прийому їжі

– меблі, побутову техніку – від фену та праски до холодильників та пральних машин.

Наша команда з 9 осіб розрослась до 120 людей, а потім зменшилась до 30: хтось поїхав далі, хтось повернувся додому у звільнені міста, хтось знайшов постійну роботу. Але ми всі залишились однією сім’єю.

Ми не тільки видавали пакети, а й відправляли палети допомоги: в громади області, в місця компактного проживання, соціальні центри, гуртожитки та інтернати.

Все це стало можливим завдяки підтримці містян та місцевого бізнесу: Кав'ярня Ваніль, Gogol espresso bar, Кіровоградобленерго, Укрпошта, @"Ятрань","Черняховські ковбаси", "Соколівські ковбаси", "Золотий вік", "Східні солодощі" та багато-багато інших

Підтримка ACTED Ukraine, Міжнародний фонд "Відродження", Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund People in Need зробила можливим закупки продуктів харчування та гігієнічних засобів.

Ми дякуємо UNICEF Ukraine, World food programme, Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières, Десяте Квітня, ГО "Центральноукраїнська волонтерська організація" за підтримку та гуманітарну допомогу.

Дякуємо за підтримку нашим журналістам. Без курсантів Донецького державного університету внутрішніх справ та спортивного клубу "Борець" ми б точно не впорались.

Окрема подяка за сприяння Кіровоградській обласній військовій адміністрації та міській раді Кропивницького.

РАЗОМ МИ СИЛА! МИ ПЕРЕМОЖЕМО! МИ ВИСТОЇМО ТА ВІДНОВИМО УКРАЇНУ!

Інга Дудник

P.S. після ракетних ударів: Українці – це ньютонівська рідина. Але ми здатні не тільки на пасивний спротив, ми захищаємо свій дім, свої сім'ї, свій рід, свою землю. Сьогодні просто всім тілом відчула ту лють, яка є в просторі. Сьогоднішній день дуже сильно нас наблизив до перемоги. Та лють не пройде даром. Ми будемо донатити на ЗСУ. Ми будемо більше працювати. Ми переможемо, бо ми з України.


Надрукувати   E-mail