Всесвіт закликає нас – обнуліться!

Коли більше місяця живеш з постковідною пневмонією (це я зараз про себе), а результат не дуже, то автоматично починаєш шукати точку опори у якихось сакральних речах. І ось сьогодні пригадався грудень минулого року. Про цей глобальний вірус тоді ще ніхто не знав, але перед очима стояла неймовірна дата – 2020.

Мої колеги по цеху добре розуміли, що рік буде незвичним і складним, але в прогнозах на прийдешні 12 місяців деталі озвучували обережно. Якась картинка майбутнього з приводу дзеркальності чисел склалася і в моїй голові, про що й писала тоді. Сьогодні, перечитавши той текст, вирішила подітлиися невеликим уривком з вами, які так само як я перезавантажуються Всесвітом примусово. Думка там проста – трапляються у житті моменти, коли наше персональне майбуття не вписується у старі алгоритми. І тоді варто терміново підібрати своїй звичній формі якийсь новий зміст.

Обнулись добровільно, щоб далі бути!

Набір чисел року притягує погляд своєю дзеркальністю, адже перша пара цифр точно повторює другу: 2020. Не треба бути езотериком, аби пройнятися космічним шармом сакральної картинки, яка вже сформувала програму планети на усі 12 місяців.

Розшифровка числового коду і поготів вражаюча. Судіть самі. Двійка у західній нумерології вважається енергією, яка відповідає за зв’язок нижнього світу з верхнім. При цьому вона дуальна за своєю природою, бо завжди вказує на необхідність вибору. Природу самого вибору розкриває число, що йде слідом. А нуль (у даному випадку) — не що інше, як порожнеча, ефір, непроявлений Абсолют або, наприклад, чистий аркуш паперу.

Саме на ньому архітектори земної матриці пропонують нам усім власноручно прописати своє майбутнє, погравшись (подібно до них самих) у вселенських комп’ютерників. Звичайно, свободу вибору ніхто у вищих сферах не відміняв, тому ми можемо скасувати своє обнуління, заповнивши порожнечу старими програмами. Але зовсім не факт, що вони ідеально співпадуть з космічними енергіями наступного 20-ліття. І тоді, умовно кажучи, необхідне і певною мірою неминуче перезавантаження станеться без вашої волі в рамках закону причини і наслідку.

До речі, чогось радикально нового або досі невідомого на цьому рубежі з нас ніхто не вимагає, адже істина тому і називається прописною, що давно відома. Словом, добровільна трансформація — це той момент, коли ми свідомо приймаємо рішення позбутися шкідливих звичок, усвідомлюємо нечесність або ницість певних своїх вчинків і, покаявшись, починаємо мислити, а головне — діяти по-іншому.

Початок глобальної програми перезавантаження був запущений у 2000 році, і ось тепер (у точці дзеркальних числових кодів) настане момент чіткого вибору. Скористатися таким шансом варто хоча б тому, що він може явити кожному з нас щось на зразок персонального дива. Тобто тяжко хворі, наприклад, можуть несподівано одужати, а ті, кому ніколи не усміхалася доля, нарешті дізнаються, що біла смуга на життєвій дорозі — не міф блаженних оптимістів. Правда, обнуління повинно бути повним і чесним, оскільки у такі періоди вищі архітектори не грають з нами у піддавки. Майбутнє перезавантаження подібне до зерня, природній кінець якого дає паростки нових програм. Словом, не хапайтеся за старе, бо, руйнуючись з об’єктивних причин, воно руйнуватиме вас.

Лариса Саліманович, нумеролог


Надрукувати   E-mail