Яка собака зарита в театрі?

В обласній раді зареєстрували депутатське звернення до голови облради Юрія Дрозда з проханням звільнити із займаної посади директора театру імені Кропивницького Сергія Корнієнка. який нині перебуває під слідством за хабарництво.

Ініціював його схоже (опублікував на своїй Фейсбук-сторінці) ексголова ради депутат Сергій Шульга. Звернення підтримали депутати Марина Осипенко, Дмитро Лінько, Андрій Яровой, Сергій Гриценко і Рубен Санасарян. У ньому голову облради автори просять достроково розірвати контракт і звільнити із займаної посади директора театру імені Кропивницького Сергія Корнієнка. Вони вважають, що відсторонення його від посади не відповідає повною мірою наслідкам шкоди, заподіяної його діяльністю. А ще пропонують створити тимчасову контрольну комісію обласної ради, до якої увійшли б представники усіх фракцій, задля вивчення фінансово-господарської роботи театру імені Кропивницького та наслідків діяльності Сергія Корнієнка.

Якась собака таки зарита в театрі, що навколо нього останнім часом стільки скандалів. Євген Курман був професійним режисером, як, кажуть, на місці. Ні, треба було його видворити. Він не захотів встрявати у протистояння, пішов тихо сам. Вячеслава Вандрашека видворили зі скандалом. Молодий і амбітний Сергій Корнієнко встряг у корупцію. До речі, Сергій, на жаль, так досі й не прокоментував детальніше свої короткі репліки про те, що його підставили і що за цим стоять якісь політичні розбірки.

Трохи більш як місяць тому Сергій Шульга оголосив, що розгортає масштабну боротьбу з корупцією на місцях. http://chas-time.com.ua/polityka/sergij-shulga-vikhodit-na-shlyakh-vijni-z-koruptsieyu.html

То саме наш театр став об’єктом цієї боротьби? Схоже, за цими деклараціями стоїть щось набагато гірше й брудніше. Гірко, що місцем цієї підкилимної метушні став храм мистецтва.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail