За які гроші недосипали ночей Колодяжний і Костенко

Рік війни минув. Яким же він був для освітян? Дуже важким! Скорочення посад, зняття надбавок, премій, проведення уроків у складних воєнних умовах, купа роботи, яка не передбачена посадовою інструкцією і т. ін.

Навіть тим кому пощастило не втратити роботу було дуже складно. Більшість вихователів, вчителів, інших працівників освіти, були у відпустках за власний рахунок, ті хто лишилися працювати ночами не спали зустрічали ВПО, годували, прали, прибирали. Ще вкладалися власними силами і коштами в переоблаштування навчальних закладів під соціальні гуртожитки і все це за голу ставку, бо ж всі надбавки і премії з початком війни в них познімали. А ще вони абсолютно безоплатно плели сітки маскувальні, збирали сухпайки для військових, одяг для ВПО і по сьогодні чергують в пунктах незламності, навіть вночі.

Так от, аналізуючи виступи на першій комісії, по розгляду нашої петиції, згадується, як С.Колодяжний нас присоромив, мовляв, як можна піднімати такі теми, ми з Ларисою Давидівною ночей не спали, ВПО зустрічали. Нам з Євгенією Захарченко стало цікаво, за яку зарплату, чи можливо премії, вони ночей недоспали. Тож ми вирішили, чому губитися в здогадках, платники податків мають право знати які зарплати отримують посадовці за рахунок тих самих платників податків, та й зробили запит на публічну інформацію. Відповідь про розмір заробітної плати Л. Костенко і С. Колодяжного протягом 2022 р., нам мають надати, адже це не закрита інформація.

Любов Скрипниченко

А тим часом У ЗМІ з’явилась інформація, що громадський активіст та ветеран АТО Володимир Корнієць оприлюднив інформацію про зарплати посадовців міської ради. Він виставив у фейсбуці відповідь на свій запит з цього приводу за підписом секретаря міської ради Олега Колюки. Найвищу зарплату серед заступників міського голови в розмірі 71 тисячі гривень отримує Сергій Колодяжний. Серед начальників управлінь – найвища зарплата у начальниці управління освіти Лариси Костенко – майже 43 тисячі гривень.


Надрукувати   E-mail