Андрій Райкович, так чи інакше, буде головою міста?

Кількість нових хворих за добу перетнула позначку – 6700. Це спонукало народну депутатку від "Слуги народу" Тетяну Грищенко ініціювати проєкт постанови Верховної Ради, в якому вона пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Проєкт постанови Верховної Ради України зареєстрований під №4234. Він пропонує скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови.

Пані Грищенко вважає, що прийняття цієї постанови сприятиме недопущенню надмірного навантаження на медичну систему та забезпечить протидію поширенню COVID-19, епідемії грипу та ГРВІ, знизить рівень загрози життю і здоров’ю населення.

У нашому місті це означає, що головою міста майже зі стовідсотковою ймовірністю стає Андрій Райкович. Адже він лідирує у всіх проведених і соціологічними службами, і партіями опитуваннях. Інша річ – другий тур. Опоненти нинішнього міського голови запустили у Вайбері, і на «Українській правді» (можливо, ще десь, бачила тільки там) якісь хитрі системи голосування: як би ти не голосував, але у другому турі переможцем на перших порах ставав Артем Стрижаков, а останнім часом Ольга Ковальова-Алокілі.

Тож, якщо Верховна Рада відмінить другий тур виборів, так чи інакше, Андрій Райкович буде новообраним головою міста. Правда, депутатка припускає можливість проведення другого туру уже після закінчення карантину. Чи закінчиться він після Нового року, чи вже з настанням весни, а, може, й наступного літа – хто зна. Принаймні, до того часу може багато що змінитись. Але так чи інакше, місто доти очолюватиме Райкович.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail