Хто рятує нерядового Татарова?

Ситуація із нашим земляком, заступником керівника офісу президента Олегом Татаровим стає просто символом нинішнього стану боротьби з корупцією. Володимир Зеленський обіцяв не просто боротися з нею, а перемогти. І ось успішний з точки зору чиновницької кар’єри, але люстрований, скопрометований і підозрюваний у широкомасштабній корупції наш земляк з Новоукраїнського району, фактично переграє всіх.

А чому б і ні? Адже він по суті і запрошений був на посаду заступника Єрмака, щоб вибудовувати силову вертикаль під президента як в Києві, так і по всій країні. Крім того, до його функціоналу відійшла перевірка кадрів. Як пише «УП», саме Татаров найчастіше кладе на стіл президента папочки на людей, які претендують на певні посади або, скажімо, депутатів монобільшості, які відбились від президентського берега. Тобто, офіс президента у кадровій та правоохоронній сфері покладається не на Закон та відповідні державні інституції, а на такого собі пронозу, який вибудував навколо себе систему корупційних чи й ні зв’язків, і просто нею користується. Такий собі інформаційний сейф, звідки реально можна діставати купюри.

Якраз це й дозволило йому добряче заробити на фальшивій експертизі для крупного забудовника у столиці. Цей факт розслідує НАБУ.

Стало відомо, чому Татаров вважає Ситника неморальним

Його заяви про неморальність Артема Ситника та нібито зовнішнє управління країною, у офісі президента прикрили досить непереконливим аргументом, що це його особиста думка. Насправді публічні вислови посадовців такого рівня у світі трактуються як офіційна позиція.

Врешті усе виявилось дуже просто – Генпрокуратура, змінивши прокурорів, фактично прикрила Олега Татарова, відразу злили йому ж інформацію про запланований раніше обшук у його квартирі. І ось наш земляк вирішив іти у наступ: провів зустріч з робочою групою щодо реформування кримінальної юстиції.

"Під час наради обговорили підготовлений проєкт закону про внесення змін і доповнень до КПК, – повідомляють в ОП, – яким пропонується удосконалити механізм здійснення спеціального досудового розслідування, порядок провадження окремих процесуальних дій, гарантії дотримання прав, свобод і законних інтересів учасників кримінального провадження тощо.

На зустрічі також обговорили закордонний досвід діяльності органів кримінальної юстиції та практику міжнародних інституцій, які мають бути враховані при доопрацюванні відповідного проекту". Учасники засідання домовилися максимально оперативно доопрацювати законопроєкт і показати його президенту Володимиру Зеленському до кінця грудня.

Якраз до кінця грудня Олега Татарова нібито планують звільнити з посади. Але ж піде він тільки тоді, коли отримає гарантії, що НАБУ закриє його справу. Інакше він може оприлюднити багато цікавого про нинішнє навколовладне оточення. Його інформаційний сейф працює і може спричинити немалий вибух.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail