Стало відомо, чому Татаров вважає Ситника неморальним

"Українська правда" оприлюднила інформацію, що Національне антикорупційне бюро розслідує справу стосовно заступника керівника офісу президента Олега Татарова.

Просто обмовився? Наш високопоставлений земляк, ніби між іншим, озвучує план Росії

З 2017 року НАБУ розслідує можливі зловживання та розкрадання грошей під час будівництва житла для Нацгвардії. Будівництво вела компанія "Укрбуд" Максима Микитася. Олег Татаров працював у фірмі юристом, а також представляв інтереси "Укрбуду", як адвокат. Отож, справа стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася. За даними УП, антикорупційні органи вважають, що на прохання забудовників Татаров міг домовитись про написання позитивної для фірми експертизи. Її зробив Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ, де наш земляк має великі зв’язки. Власне, через це його і запросив Андрій Єрмак на роботу у президентський офіс.

У справі стосовно Татарова НАБУ отримало дозвіл суду на проведення негласних слідчих дій, тобто прослуховування. Пан Олег дізнався про прослуховування від Служби безпеки України і після цього звертався за допомогою до керівника ОП Андрія Єрмака.

Не отримавши підтримки, заступник Єрмака вирішив дати інтерв’ю, в якому сказав, що очільник НАБУ Артем Ситник "не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти". Є інформація, що Татаров досі має адвокатський статус, хоча дія його свідоцтва призупинена.

Прослуховування адвокатів можливе лише з погодження генерального прокурора. При цьому детективи НАБУ не отримували санкцію від Ірини Венедіктової, їхні дії погоджував прокурор Антикорупційної прокуратури.

У НАБУ вважають, що недоторканість не поширюється на адвокатів, чиє свідоцтво призупинене.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail