Кропивницький район торгуватиме зі світом?

Координацію роботи чотирьох новоутворених районів Кіровоградщини – Голованівського, Новоукраїнського, Кропивницького й Олександрійського здійснюватимуть заступники голови ОДА. Про це очільник області Андрій Назаренко повідомив під час зустрічі з головами ОТГ у Голованівському районі. «Прийняв рішення закріпити за кожним районом одного зі своїх заступників. Чотири райони – чотири куратори, які будуть на зв’язку 24/7», – наголосив голова ОДА. На жаль, ширше він не пояснив – у чому ж полягатимуть обов’язки кураторів.

Куратором Кропивницького району, до якого входить і наше місто, стала Світлана Лобанова. Ця надміру серйозна (ніколи не бачила, щоб вона усміхалась) жінка – наша землячка. Народилась і виросла у Кіровограді. Як і більшість правильних молодитх людей, схильних до типу математичного мислення але без надмірних амбіцій, закінчила тодішній КІСМ. Працювала інженером у СКТБ заводу «Пуансон», НВО «Грунтопосівмаш».

У 1995-му доля її завела у чиновницькі кабінети – економіст, потім заступник начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків ОДА. Тоді ж, маючи уже не студентський вік, здобула другу вищу освіту – закінчила Українську академію зовнішньої торгівлі, отримала диплом магістра міжнародного менеджменту. З 2000-го по 2016 рік фактично відповідала за цей напрямок у обласній владі, плюс євроінтеграція, плюс регуляторна політика та розвиток підприємництва. Заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату, у 2019 – майже пів року виконувала обов’язки голови ОДА.

Декларація Світлани Василівни, порівняно з її колегами, дуже скромна: звичайна трикімнатна квартира, не новий «Шевроле», крихітний дачний будиночок, гола чиновницька зарплата. Жодного близького родича-бізнесмена (саме за такою формою високі чини ховають великі і не дуже хабарі), тільки свекруха-пенсіонерка.

Цікаво, як у справі кураторства Кропивницьким районом Світлані Лобановій згодяться її знання міжнародного менеджменту? Будемо торгувати зі світом? Чи заманимо звідти інвесторів-багатіїв?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail