Кришко – один з тих, хто не втратив совість?

Багатьох здивувала й ошелешила заява уже ексголови Фортечної ради Олександра Кришка про складання із себе повноважень її голови. Інших випихають, виживають з таких посад, а він іде сам, та ще й буквально за кілька місяців до завершення повноважень.

Олександр належить до небагатьох чиновників, які прийшли в політику, як на мене, правильним і чесним шляхом. Участь у громадській діяльності Молодого Руху, в партії «Наша Україна», у штабі кандидата у Президенти Віктора Ющенка.

До речі, тоді, після його перемоги, багато колишніх штабістів рванули до Києва, і хоч і позаймали там невисокі, непублічні посади, але влаштувалися непогано. Олександр Кришко чи не захотів, чи не потрапив у обойму, чи зашкодили внутрішні протиріччя, чи підкилимні ігри, хто зна… Але він вперто і скромно робив свою роботу, йшов до якоїсь мети і, врешті, досягнув немало.

Кілька років керувати таким чималим районом це – і управлінський, і господарський, і політичний досвід. А такі чиновники, які мають і загартований громадською роботою національно-державницький стержень, і досвід, і головне – не загубили себе у спокусах влади, нашій країні вкрай потрібні.

«Сьогодні я склав повноваження голови Фортечної райради… – написав Сашко у ФБ. – Дякую громаді району та депутатському корпусу за довіру, за те, що майже п’ять років тому довірили мені керівництво районом! Дякую за плідну співпрацю квартальним комітетам, усім працівникам управління соціального захисту населення, терцентру, центру реабілітації, апарату виконкому! Вдячний за підтримку міському голові Андрію Райковичу, його заступникам та депутатам міськради, колишньому голові ОДА Сергію Кузьменку та його команді. Усі разом протягом цих 4 років та 7 місяців ми працювали на благо громади. Ціную кожного!!!».

Йде Олександр до столиці теж не на якусь височенну посаду – нібито працюватиме в апараті ЦВК, але хочеться вірити, що його досвід, цілеспрямованість і відданість справі будуть корисні скрізь.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail