Наш високопоставлений земляк і НАБУ: генпрокурорка на боці Татарова?

Стало відомо, повідомляє «УП», що Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготували підозру заступнику керівника Офісу президента Олегу Татарову, але генпрокурор Ірина Венедіктова відсторонила чотирьох прокурорів, які вели цю справу.

Йдеться про підозру у корупції. Стало відомо, чому Татаров вважає Ситника неморальним

Учора, 2 грудня Татарову мали оголошувати підозру в передачі хабаря. Детективи НАБУ не встигли цн зробити, як побачили у Єдиному реєстрі досудових рішень постанову про заміну прокурорів. Більше того, генеральний прокурор Ірина Венедиктова ввела у справу себе і теж тепер значиться серед прокурорів, які ведуть справу Татарова.

При цьому відстороненим прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на той момент постанову не надали.

Крім цього детективи НАБУ подавали до суду клопотання про обшук у Татарова. Однак за словами джерела УП, «свої люди» в органах повідомили йому про це заздалегідь, тобто злили інформацію. Ясна річ, тепер результати обшуку будуть нульові.

Пресслужба НАБУ розповсюдила заяву, у якій зазначає, що офіс генерального прокурора свідомо зриває справу щодо заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, якого підозрюють у причетності до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася. 

А ми кажемо – чому не садять корупціонерів? Ось ще одна відповідь: міцна кругова порука в органах. Ну, і плюс потужна юридична підтримка: є чим платити за дуже грамотних адвокатів.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail