Наш земляк Татаров продовжує гадити

Заступник голови офісу президента наш земляк Олег Татаров за минулий рік став мало не символом корупції у владі. Його зв’язки у керівних кабінетах настільки міцні й розгалужені, що навіть НАБУ, яке вже було приперло його до стінки доказами, не змогло добитися арешту високопоставленого чиновника.

На якийсь час він затих. Але днями з’явилось повідомлення від Центру протидії корупції. У ньому стверджується, що що саме заступник голови ОП Олег Татаров допоміг втекти Віктору Медведчуку, Андрієві Портнову та синові Портнова призовного віку. Медведчук зі старшим Портновим зникли ще 27 лютого. 18 березня райсуд Львова дозволив арешт Медведчука, він нині оголошений у розшук. А сина Портнова переправили за кордон 28 березня.

Крім того, за даними ЦПК, Татаров пробує розблокувати заморожені в Україні рахунки компанії путінського олігарха Дерипаски. Йдеться про Миколаївський глиноземний завод.

Підозрюють також, що саме Олег Татаров причетний до незаконного відключення від цифрового мовлення 5-го каналу, каналів «Прямий» та «Еспресо».


Надрукувати   E-mail