Наші слуги проголосували за протеже Табачника

Ось і став виконуючий обов’язки міністра освіти одіозний Сергій Шкарлет повноцінним міністром.

Освітою керуватиме …той, що й батька рідного продасть?

“За” проголосували 226 народних депутатів — це мінімум, який був необхідний для ухвалення рішення. Голоси за кандидатуру Шкарлета віддали: “Слуга Народу” – 171, “Опозиційна платформа-За життя” – 20, “За майбутнє” – 12, група “Довіра” – 16 і 7 позафракційних депутатів. Депутати від Кіровоградщини – Олександр Дануца, Ігор Мурдій, Юрій Кузбит, Олег Воронько, Богдан Торохтій, Олег Тарасов і навіть позафракційний Олесь Довгий – усі, як один, підтримали цього сумнівного діяча. Чому б то?

Це при тому, що профільний комітет Верховної Ради з питань освіти двічі не підтримав подання про призначення Шкарлета на посаду міністра. “Проти” виступили 43 депутати: двоє зі “Слуги Народу”, 24 з “Європейської Солідарності” та 16 із “Голосу”. Ще 39 утрималися.

Народний депутат "Голосу" Інна Совсун заявила, що за це призначення проголосували деякі нардепи "ОПЗЖ", яких фізично не було у сесійній залі парламенту. 

Присягу про вступ на посаду міністра Шкарлет складав під крики "Ганьба!". 

Під час попереднього обговорення його кандидатури на цю посаду депутати пригадали виконуючому обов'язки голови МОН плагіат у його наукових працях, роботу на Партію регіонів та підтримку екс-міністра освіти та науки, ще більш скомпрометованого, Дмитра Табачника.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail