Нова стара команда готова до роботи?

На сесії новообраної міської ради новими заступниками міського голови Кропивницького обрано Олександра Мосіна, Олександра Вергуна, Михайла Бєжана та Сергія Колодяжного.

Власне, нова людина тут тільки Михайла Бєжана, та й то відносно, адже він був депутатом міської ради попереднього скликання. Правда, тоді – від партії «Укроп», нині – від «Слуги народу». Схоже, панові Михайлові, якого можна назвати найзаможнішим серед заступників міського голови (якщо не рахувати статків дружини Сергія Колодяжного Ірини Саєнко) в якийсь момент дуже закортіло в політику. І якщо на грядках «Укропу» він не мав змоги чи можливості розвернутися на повну потужність, то «Слуга народу» відкрив йому цілий полігон: помічник народного депутата Олександра Дануци, голова виборчого штабу партії, радник голови облдержадміністрації з питань місцевого самоврядування та децентралізації. Правда, пан Михайло і не приховував, що йому цікава посада заступника голови ОДА з гуманітарних питань, але туди не доскочив. Став заступником міського голови, («СН» має шість мандатів у раді, непоганий союзник для «Пропозиції),тільки навряд чи з гуманітарних питань, бо ця ніша давно і надійно зайнята Сергієм Колодяжним.

Колишній ФОП, Сергій Олександрович, очевидно, з юності любить і займається спортом, має статус судді футбольних матчів. Це захоплення та ще дещо і відкрило для нього двері чиновницьких кабінетів. З 2009 по 2014 він очолював обласне управління молоді і спорту, потім рік був заступником тодішнього міського голови, з приходом у міську владу Андрія Райковича став начальником міського управління молоді і спорту, тепер у другій його каденції – заступник.

Прямою дорогою до цієї посади видається і кар’єрний шлях наймолодшого члена команди Олександра Вергуна. Рік лише попрацював він водієм автоколони №2 ВАТ «Автобусний парк». З 2007 – у штаті міської виконавчої влади. Пройшов шлях від інспектора спеціалізованої інспекції до начальника управління розвитку транспорту та зв’язку. Заступником міського голови став ще у лютому минулого року, нині продовжить роботу.

Найдавніший соратник Андрія Райковича у нинішній команді – Олександр Мосін. Сам він родом з Донеччини, перше місце роботи – слюсар Донецького металургійного заводу. З кінця 90-их у Кіровограді. З 2001 року – товарознавець ВАТ «Птахокомбінат», пізніше – заступник директора з адміністративно-господарської діяльності. Така ж посада – і у ТОВ «М’ясокомбінат «Ятрань». Був заступником Райковича у попередній каденції, обраний і нині.

Команда, схоже, згуртована, діяльна і налаштована на потужний результат. Дай, Боже!

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail