Партія «Удар» не розповсюджує проросійські фейки

Біля входу у наш під’їзд (будинок на Полтавській) на дошці оголошень хтось почепив ось таку листівку. Від імені партії «Удар» нас попереджають, що вимикання світла, мовляв, це не наслідок російських обстрілів, які руйнують нашу енергетичну інфраструктуру, а насамперед наслідок діяльності олігархів та рідної держави, яка продає електроенергію Молдові.

Коли кожні дві години вимикають світло, що, ясна річ, викликає величезні незручності, така листівка здатна викликати відгук у серцях людей. Адже не кожен з них згадав застереження-аналіз щодо проросійських фейків, які наш ворог регулярно і у великій кількості продукує і поширює. Ясна річ, згадка про «імпорт електроенергії у Молдову», коли у нас її шалений дефіцит, не тягне на бойових комарів чи брудну бомбу (не забули?), Однак, це із того ж набору.

Співробітник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Сергій Жуков пояснив: «Аварійні та планові відключення світла в українських містах пов'язані виключно з ударами російських ракет та дронів. Але пропагандисти намагаються переконати українців, ніби це – результат чергової змови. Начебто уряд продовжує експорт електроенергії, якої не вистачає самим українцям. Насправді ж після 10 жовтня експорт (продаж електрики закордонним споживачам) було припинено. Натомість відбувається технологічний обмін для балансування в рамках єдиної енергосистеми, розділеної державними кордонами. Відправляючи тисячі мегават до Молдови, Румунії, Словаччини, Угорщини, Україна отримує стільки ж і навіть більше в зворотній бік».

А що ж «Удар»? Голова обласної організації Віталій Линник категорично заперечив причетність партії до появи цих листівок. Він уже звернувся до правоохоронних органів і вони займаються розшуком цього «активіста». Пан Віталій просив звернутися до мешканців міста з проханням: якщо ви побачите людину, яка розповсюжує чи наклеює такі листівки, негайно сповістіть про це поліцію.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail