Що радитиме радник, який перерахував у партійну касу суму більшу, ніж заробив за рік?

На початку січня подав декларацію кандидата на посаду радника голови Кіровоградської обласної ради Віталій Сергійович Сторчаус.

Цей чоловік має непогану освіту – закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Не відомо, чи працював він за спеціальністю, але з 2016-го по 27 серпня 2018-го Віталій Сторчаус займав посаду завідувача сектору з питань архівної справи Кіровоградської районної ради. У 2018-2019 роках був керівником організаційного відділу Кіровоградської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка.У 2020-му безуспішно балотувався від ПП «Слуга народу» до Кіровоградської обласної ради та до Кропивницької райради. З березня 2021-го – уповноважений із питань запобігання та виявлення корупції в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

За даними звітів Радикальної партії Олега Ляшка до НАЗК, у 2018-2019 роках Віталій Сторчаус пожертвував у фонд партії майже 65 тисяч гривень. При цьому в 2018 році задекларований дохід Віталія Сторчауса складав лише 63 770 гривень зарплати, яку він отримав у Кіровоградській районній раді. Якщо це та схема, яку використовувало багато партій, коли у графу лише вписували прізвище «жертводавця», аби ним прикрити чорний нал, то це свідоме обдурювання держави й суспільства.

Пан Віталій посилено дбав про партію Олега Ляшка, але чомусь не турбувався про двох власних дітей: у 2019 році тривав судовий процес з приводу несплати Віталієм Сторчаусом аліментів. Але вже у 2020 році під час балотування від «Слуги народу» Віталій Сторчаус боргів з аліментів не мав. Пожалів дітей, чи турбувався про власну репутацію?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail