Сіряка Татарова бояться усі?

Кожного небайдужого українця не може не хвилювати хайп, який здійнявся навколо заяв конгресмени українського походження Вікторії Спартц з приводу ймовірних зв’язків з рф керівника Офісу президента Андрія Єрмака та корупційності його протеже і заступника, нашого сумнозвісного земляка Олега Татарова.

Не будемо переказувати деталі обміну репліками конгресменки та представників нашої влади, вони відомі. Не все викликає довіру у словах представниці трампівської партії, але те, що стосується свого часу непримітного чиновничка, такого собі сіряка з Новоукраїнщини Олега Татарова, давно і наполегливо говориться і у наших ЗМІ.

Чому ж за нього так тримається наша верхівка, адже давним давно можна було звільнити його з відповідальної посади і забути про це. За словами народного депутата Ярослава Юрчишина, наш земляк не просто собі працював у високих кабінетах, він день за днем вибудовував свої зв’язки і корупційні, і просто людські та службові так, що зав’язав на себе практично увесь контроль за правоохоронною системою держави. І тепер, як вважає Юрчишин, керівництво держави боїться втратити ці віжки. А крім того кмітливий пан Олег нібито надбав на кожного більш-менш впливового представника влади папочку компромату, щоб при нагоді скористатися нею. У цьому стосі нібито є й папочки на найвищих посадових осіб держави.

Ще довго влада буде боятися цього сірого чиновника? Бо на кардинала він не тягне.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail