Центр буде в центрі. А про що ж тоді говорили наші посадовці?

Центр протидії дезінформації, анонсований президентом Володимиром Зеленським, може запрацювати вже наступного тижня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву глави Офісу президента Андрія Єрмака на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм". Ось що стверджує глава офісу Президента: "На виконання доручення президента найближчим часом, в найближчі дні я б сказав, почне свою роботу Міжнародний центр протидії дезінформації, який буде створений на базі Ради національної безпеки і оборони. Я впевнений, що вже на наступному тижні такий центр почне свою роботу".

За словами Єрмака, цей орган не буде політичним. Здійснювати контроль і стежити за діяльністю центру буде президент.

Секретаря РНБО Олексій Данілов конкретизував: "Рішенням РНБО центр був створений. Він починає працювати із наступного вівторка. Сам центр буде знаходитися в ситуаційному центрі апарату РНБО, який знаходиться на вулиці Банковій. З вівторка, 16 березня, цей ситуаційний центр починає працювати. В апараті РНБО ми уже протягом року проводимо таку роботу, займаємося цими питаннями. Зараз буде максимальна активізація і в щоденному режимі 24 на 7 цей центр працюватиме. До центру будуть залучені представники нашої розвідспільноти, відповідні міністерства і відомства і ми зможемо надати відсіч тій дезінформації, яка є на території України з боку Російської Федерації".

А про що ж тоді заявляв наш начальник управління комунікацій із громадськістю та інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА Віталій Останній?

Протидія дезінформації: навздогін буряків…

Адже з його слів начебто випливало, що діяльність центру чи центрів розповсюджуватиметься і на регіони? Інакше для чого взагалі було про це говорити? Просто, щоб повторити, сказане начальством? 


Надрукувати   E-mail