Волканов хоче Чорноіваненка на голову ОДА?

Заступник голови обласної ради Вадим Волканов у інтерв’ю агенції «СВN» незвично різко, як для чиновника такого рангу, розкритикував роботу голови облдержадміністрації Марії Чорної: «Робота нашої губернаторші нагадує відомі всім, згадані в багатьох анекдотах, слова: «Что вижу, то пою»… Марія Володимирівна, на мій погляд, не проявляє ніякої ініціативи, щоб підняти престиж області.

Вона, як всі бачать, підтримує ініціативи, які були озвучені до неї, інспектує об’єкти, які і без неї будуть реконструйовані, добудовані, оновлені. Якийсь інспектор вийшов, а не глава області. Я вважаю, що такої дилетантської підготовки губернатора, як у неї, досі ніколи не було. Ну, якщо БЮТ (ні для кого вже не секрет) пропонує свого главу ОДА, чому це не Чорноіваненко? Олександр Анатолійович пройшов «школу» облради минулого скликання, ми його, вибачте за сленг, «тренували». Він уже знає, як об’єднати різні політичні сили, щоб вирішити питання, вигідні області, регіону.

Зауважу ще одне: до Марії Чорної в області не було такої «чорнухи» в так званих засобах масової інформації. Хоча інтернет-видання до традиційних ЗМІ відношу частково…».

Це повна цитата критичної вже не стріли, а цілої автоматної черги з боку представника «ОПЗЖ» Вадима Волканова. Знаючи його бекграунд, мабуть, мало хто припускає, що йдеться про інтереси області, краю. Та й Олександр Чорноіваненко навряд чи той керівник, який має креативні ідеї, сміливість і волю до рішучих змін. Швидше навпаки – правильно зауважив заступник голови облради, він «тренований» і пройшов «школу» об’єднувати різні політичні сили. Тобто, іти на компроміс, пристосовуватись, можливо, й нехтувати принципами.

Чимось дуже недогодила перша жінка у керівному кріслі області Марія Чорна чи то «ОПЗЖ», чи особисто пану Вадиму. Можливо, скоро й дізнаємось чим саме, якщо уважно придивитися до подій в обласній владі.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail