#ЯНеПокинуУкраїну

Відомий підприємець Андрій Бродський (компанія «Велта», виробництво титану за новою технологією) ініціював флешмоб #ЯНеПокинуУкраїну. Ось що він написав у ФБ:

«Останні кілька днів до мене масово звертаються друзі і знайомі з основним питанням: ти ще в Україні? Адже багато хто від'їжджає в передчутті можливої війни. Хочу відповісти відразу всім:

  1. Я не вірю в початок великої війни. Путін, звичайно, мерзотник і негідник, але точно не дурень. Він добре розуміє, чим може обернутися велика війна для його країни і для нього особисто.
  2. Зараз не 2014 рік – вже ніхто не сумнівається і росіян ворогами вважає реальна більшість населення, а заходити в міста і села з тим, щоб відразу втратити значну частину техніки і живої сили ніхто не буде.
  3. Наша Армія – це вже зовсім не та армія, що була в 2014-му. І чисельно, і за озброєнням, і за бойовим досвідом – без величезних жертв не пройдеш. А росіяни відвикли помирати у великій кількості.
  4. Я особисто, мої близькі, мої друзі і колеги з компаній ВК "Велта" і TitanEra LLC, на місці, у своїх домівках і офісах. Ми не втікатимемо, не піддамося паніці і коли що – не здамося!
  5. Якщо все ж розпочнеться війна, ми до останнього захищатимемо свою Батьківщину – Україну! Хто як зможе: на виробництві, в офісі, платячи податки, допомагаючи Армії і пораненим, як ми це вже робили. А хтось і зі зброєю в руках. Я особисто людина суто мирна, власного кулемета не маю, але карабін є і стріляти я умію! Знаходжуся в пристойній фізичній формі, дух так само присутній, тож коли що – заходите «гості дорогі»!

Вважаю дуже важливою підтримку наших зарубіжних партнерів. Не лише військову і дипломатичну, але і на мікрорівні, чисто людську. Ось ми з Оленою Лісняк отримали приголомшливий лист від одного з керівників нашого видатного торгового партнера в Нью-Йорку. Дозволю собі опублікувати переклад:

"Дорогий Андрію, дорога Олено, я багато думаю про Вас у ці дні.

Я думаю про усіх наших друзів з Велти, а також про членів їхніх сімей і близьких.

Я щиро сподіваюся, що дипломатичні зусилля візьмуть гору і кровопролиття не буде. Я завжди любив відвідувати Україну – країну з величезним потенціалом. Український народ доброзичливий, розумний і працелюбний. Маючи можливості, ви, поза сумнівом, перетворите свою Батьківщину на сучасну, розвинену, успішну країну світового рівня. Це станеться, коли інші нації не втручатимуться у ваші справи.

Наступні кілька тижнів будуть дуже важливими.

Не падайте духом і будьте єдині у своєму бажанні захищати свою батьківщину і залишатися незалежними. Подумайте про світле майбутнє, яке не за горами, я в це вірю. Я не можу дочекатися мого наступного візиту в Україну, щоб продемонструвати нашу активну підтримку, відданість і захоплення. Бажаю усім Вам тільки добра. Ваш друг"

Ось так! І останнє. Я б хотів звернеться до своїх колег-бизнесменів усіх професій і калібрів, і навіть оголосити флешмоб: Я залишаюся в Україні! #ЯНеПокинуУкраїну


Надрукувати   E-mail