Міська рада таки не осоромилась…

Мова про Миколу Олексійовича Сухомлина. Хто не знає цього чоловіка у нас в області? Та й не тільки. Багато років – на найвищих посадах і не скомпрометував себе жодним хамським словом, жодним безкультурним вчинком, брав не хабарі, а шукав нових знань, впливів, можливостей для користі людей і краю.

Той, що завжди при владі

Не дивно, що відповідна комісія рекомендувала саме його кандидатуру на присвоєння звання Почесний громадянин міста Кропивницький. Саме цього року, коли уже фактично патріарх Микола Сухомлин відзначив своє 80-річчя. Практично ніхто не сумнівався, що міська рада підтримає рекомендацію комісії, одностайно проголосує за це рішення і у День міста Микола Олексійович отримає заслужену відзнаку.

Але… На попередній сесії, аби прийняти це рішення, не вистачило кількох голосів. На щастя, міська рада не осоромилась, днями пере– голосувала і виправила свій промах. Ті закиди, що Микола Сухомлин працював за комуністичної системи, у даному випадку недоречні. Скільки сьогодні керівників, які й у підметки йому не годяться?

Незаконна сімка Почесних

Тим більше, що у нас є деякі «почесні», щодо яких таки варто було б переглянути рішення…

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail