Ніхто й не порадулився…

Учора у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проходив другий тур виборів ректора цього поважного навчального закладу. У ньому схрестили свої наукові й адміністративні мечі двоє кандидатів – нинішній ректор Олег Семенюк та Валерій Радул, який короткий час очолював цей вищий навчальний заклад і за порушення законності під час Помаранчевої революції (тиск на студентів і викладачів), був звільнений з цієї посади.

Хто стане ректором педуніверситету?

У першому турі вони обоє стали лідерами змагань, набравши майже рівну кількість голосів. Олег Семенюк отримав трохи менше. Тож, на другий тур інтрига зберігалася. Кому ж віддадуть перевагу викладачі та студенти?

В педуніверситеті хочуть повернення часів Януковича?

Ця дилема так і не вирішилась: знову практично рівна кількість голосів, правда, діючий ректор на два голоси випередив конкурента. Але не набрав необхідної половини голосів від 450 зареєстрованих виборців. Прямо, Верховна Рада у мініатюрі. Правда, чому у мініатюрі? Пристрасті тут, очевидно, вирували ще сильніші.

Отож, доведеться проводити нові вибори. Коли і як – це вже буде вирішувати, схоже, Міністерство освіти. Чи матимуть право нинішні конкуренти ще раз брати участь у такому протистоянні? Щоб воно знову закінчилося нічим? Але це вже, мабуть, вирішить Міносвіти.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail