Вибори ректора-2: боротьба за кожен голос

Боротьба за посаду ректора Центральноукраїнського педагогічного державного університету імені Володимира Винниченка триває уже кілька місяців. Два тури виборів, які відбулися восени результату, як відомо, не принесли.

Перший тур других виборів, що відбувся 25 лютого, теж явного лідера не виявив. Але у другий тур вийшли знову ті самі кандидати: в.о. ректора Олег Семенюк і професор Валерій Радул.

Педуніверситет: знову на ті самі граблі?

Ситуація мала шанс повторитись один до одного. Але цього разу були дещо змінені умови: переможцем мали визнати не того, хто набере більшу частину від усіх, хто має право голосувати, а той, хто отримає підтримку більшості тих, хто взяв участь у голосуванні. Це значно спрощувало завдання.

Підрахунок голосів відразу виявив лідера – Олег Семенюк. Цього разу Валерій Радул відстав суттєво: більш, як на 30 голосів. Але дискусії членів комісії тривали ще кілька годин: прискіпливо розглядався кожен бюлетень. Будь-яка закарлючка на ньому, що могла викликати сумнів, прискіпливо обговорювалась.

Отож, виборча комісія педуніверситету визнала перемогу за нинішнім в.о. ректора. Тепер слово за Міністерством освіти. Воно має затвердити цей результат. Якщо він не буде оскаржений. Адже підкилимна боротьба у внз була запекла. Досить лише згадати, що напередодні хтось пустив чутку, ніби виборів 4 березня не буде…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail