Пам’ятаєте цього депутата? Під час подій на Майдані він тут, у нашому обласному центрі, допомагав організовувати антимайдан. Схоже, це все, чим відзначився. Бо ні якихось конструктивних законопроєктів, ініційованих ним, ні розумних виступів з трибуни парламенту якось не пригадуються.
Як стверджує my.рейтинги, Віталій Грушевський дуже таємничий політик. Точне місце його народження пресі не відоме. Одні джерела повідомляють, що майбутній депутат народився в селі Олександрівка Березнегуватського району Миколаївської області. Проблема в тому, що там немає такого села. За іншими даними Віталій з'явився на світ у селі Лепетиха того ж Березнегуватського району. Але у цій сільраді повідомили, що люди з прізвищем Грушевський там ніколи не проживали. Сам же Віталій розповідає, що довгий час жив у Запоріжжі. Там же він отримав три вищі освіти – дві технічні і одну фінансову. Пізніше він зайнявся бізнесом.
2010 року Віталій Грушевський стає депутатом Кіровоградської обласної ради, куди пройшов від обласної організації Партії регіонів. Перебуваючи на депутатській посаді, працював у комісії з питань раціонального природокористування та екологічної політики. 2012 року стає народним депутатом України, до парламенту пройшов за списком Партії регіонів. У 2014-му році Віталій Грушевський переміг на дострокових виборах зі своєю партією «Всеукраїнський народний союз».
Подейкують, що Віктор Грушевський пов'язаний з криміналітетом. Його звинувачують у корупції та співпраці з представниками російського політикуму. Крім того, ходять чутки, що Віталій Грушевський регулярно практикував підкуп виборців. Частково це пояснює його стрімку політичні закони. Пізніше, в тому ж році, «17 канал» випустив скандальний сюжет, в якому фігурував Віталій Грушевський. Журналістам вдалося сфотографувати дивну розписку депутата. Згідно з її текстом, Грушевський зобов'язувався вивести кількох депутатів з ВО «Свобода». За це йому покладався аванс розміром 50 тис. USD. Варто зазначити, що цей примітний документ виявили активісти в Межигір'ї. Представники партії «Батьківщина» припустили: замовником є Сергій Льовочкін. Журналісти ж дотримуються думки, що гроші Грушевський отримав від Віктора Януковича За даними активістів, загальна сума угоди склала 4 млн USD.
Прагнучи потрапити в парламент, Грушевський купував голоси: він роздав люду продуктові набори з простроченими консервами. У результаті отруїлося кілька дітей і літніх людей. Віталій Грушевський не поніс відповідальності.
Наприкінці вересня 2014-го року в урядовому кварталі Києва на Віталія напали невідомі. Пізніше він заявив журналістам, що хтось спокусився на його життя. Політика обступили люди та почали бити його. Грушевський повідомив, що йому в обличчя тикали якусь розписку. Далі активісти провели свою люстрацію, засунувши Грушевського обличчям у сміттєву урну.
І ось днями стало відомо, що за замахом на журналіста Дмитра Гордона може стояти ексдепутат "Партії регіонів" Віталій Грушевський. В СБУ поки що не підтвердили імені фігуранта. Згідно з даними розслідування, група, до якої він, як підозрюють, входив, окрім замаху, готувала диверсії на українській залізниці. Ім'я екснардепа назвали на порталі "Телеграф". Журналісти отримали інформацію від неназваних джерел у правоохоронних органах. Співрозмовники заявили, що один з членів угрупування — саме Віталій Грушевський. Джерело "Телеграф" не навело жодних доказів на користь цієї версії. В СБУ офіційно не підтвердили цю інформацію.
Правоохоронці не називають імен та не коментують інцидент, проте джерела "Телеграфу" повідомили — координатором групи агентів ФСБ виступав Віталій Грушевський, член Верховної Ради VII скликання (2012-2014 рр.) від 101-го виборчого округу. Напередодні в СБУ повідомили, що агенти ФСБ збирали дані про українців, якими "цікавилися" російські спецслужби. Передавали інформацію про їхні місця проживання, розпорядок дня та коло спілкування. Все це робилося з метою подальшої фізичної ліквідації цих людей. Однією з потенційних жертв був український журналіст Дмитро Гордон.
За матеріалами ЗМІ